Опитування: Чверть росіян нарешті зрозуміли, що між Україною і РФ йде війна

  64% респондентів досі переконані, що збройного конфлікту між державами немає
  Майже кожен четвертий росіянин - 24% - вважає, що між його країною та Україною йде війна. Такими стали результати дослідження «Левада-Центру». Разом із тим, 64% респондентів переконані, що війни між державами немає. 12% опиааних не змогли визначитися із відповіддю. Як повідомлялось, майже половина – 48% -
  • 20 Березня, 16:00
  • Розсилка

  64% респондентів досі переконані, що збройного конфлікту між державами немає

  Майже кожен четвертий росіянин - 24% - вважає, що між його країною та Україною йде війна. Такими стали результати дослідження «Левада-Центру».

  Разом із тим, 64% респондентів переконані, що війни між державами немає. 12% опиааних не змогли визначитися із відповіддю.


  levada1

  Як повідомлялось, майже половина – 48% - росіян переконані, що Євромайдан був організований Європою та Сполученими Штатами з метою «втягнути Україну у сферу своїх політичних інтересів».

  Більшість росіян (54%) соромляться того, що «вони, жителі великої і заможної країни», живуть у постійній бідності. Відповідно до іншого опитування «Левада-центру», росіяни цікавляться війною на Донбасі більше, ніж погіршенням рівня власного життя.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ