Опоблок не закриватиме свої сторінки у заборонених російських соцмережах

  Опозиційний блок вважає «незаконним» указ президента України
  У політичній партії Опозиційний блок заявляють про намір зберегти свої сторінки в російських соцмережах «ВКонтакте» та «Одноклассники». Про це заявив народний депутат від Опозиційного блоку Юрій Павленко. За його словами, рішення Ради національної безпеки і оборони про закриття доступу до соцмереж «не забороняє
  • 19 Травня, 22:23
  • Розсилка
  Заборонені російські ресурси
  Заборонені російські ресурси

  Опозиційний блок вважає «незаконним» указ президента України

  У політичній партії Опозиційний блок заявляють про намір зберегти свої сторінки в російських соцмережах «ВКонтакте» та «Одноклассники».

  Про це заявив народний депутат від Опозиційного блоку Юрій Павленко.

  За його словами, рішення Ради національної безпеки і оборони про закриття доступу до соцмереж «не забороняє користуватися ними громадянам України», тому партія продовжить спілкування з виборцями в соцмережах.

  «Указ президента, який дав зелене світло рішенням РНБО, стосується провайдерів, а не звичайних громадян. Уже зараз мільйони наших громадян заходять у ці соцмережі через анонімайзери або в інший спосіб. Ми й надалі продовжимо спілкування в усіх соцмережах», – наголосив Павленко.

  За його словами, Опозиційний блок вважає «незаконним» указ президента України Петра Порошенка про блокування доступу до російських інтернет-ресурсів «як такий, що порушує демократичні принципи людини і громадянина»

  Павленко повідомив, що партія має намір оскаржити це рішення у Конституційному суді.

  Нагадаємо, провідні мобільні оператори «Київстар», lifecell і Vodafone-Україна закривають свої сторінки в мережі «ВКонтакте», яка заборонена в Україні.

  16 травня, президент ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 28 квітня про застосування санкцій щодо низки фізичних і юридичних осіб. У ньому, зокрема, йдеться про блокування російських соцмереж та поштових служб. Також санкції передбачають блокування доступу до сервісів «Яндекс», 1С, «Софтлайн Груп», корпорації «Парус» і ще низки російських IT-компаній.

  Через українські санкції акції «Яндекса» вже почали дешевшати.

  Зазначимо, загалом у санкційному списку 1228 фізичних та 468 юридичних осіб.

  Читайте матеріал «Главкома» Гібридна війна в інтернеті: чи дійсно зникнуть «Яндекс», «Одноклассники» та «ВКонтакте»

  Також читайте статтю «Главкома» Забанив сам президент. Хто і за що потрапив під нові санкції

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ