Після «нормандської зустрічі» бойовики почали менше стріляти
Кількість випущених терористами боєприпасів порівняно з минулими днями зменшилася
Після перемовин «нормандської четвірки» у Берліні в зоні проведення АТО спостерігається певна деескалація конфлікту. Про це на щоденному брифінгу сказав речник Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко.
«Як і в минулі тижні неспокійно у Маріїнському районі та на ділянці фронту Павлопіль — Широкине. Зокрема, ворожі обстріли з важкого озброєння, а це і міномети, і гаубиці, відбулися у Красногоріївці, Толоківці та Водяному. Кількість випущених боєприпасів у порівнянні з минулими днями знизилася і склала близько 100. Певна деескалація на цих рубежах пов’язана з вчорашніми переговорами «нормандської четвірки» у Берліні і поки що немає характеру стійкої тенденції», — повідомив Лисенко.
Всього вчора, 19 жовтня, на маріупольському напрямку відбувся 21 ворожий обстріл, 8 із них із важкого озброєння.
Також в останні дні бойові дії на ділянці Павлопіль — Широкине перейшли у цілодобовий режим.
Нагадаємо, президент України Петро Порошенко повідомив, що Росія підтримала розміщення поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі.
Як заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк, на сьогоднішній день існує високий ризик вторгнення Російської Федерації в Харківську область.
Нагадаємо, 19 жовтня відбулась зустріч глав держав у «нормандському форматі» (Україна, Німеччина, Франція, Росія) в Берліні (Німеччина).
Переговори вели президент Петро Порошенко, канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Франсуа Олланд, президент Росії Володимир Путін і їхні делегації.
Зустріч завершилася о 00:15 четверга за Києвом.
Почалися переговори з півгодинним запізненням через затримку російської делегації. Планувалося, що зустріч у Берліні щодо України завершиться вже о 22:00 за київським часом. На зустрічі Порошенко не потиснув руки Путіну.
Найдовші за часом переговори глав Росії, Німеччини, Франції та України відбулися в лютому 2015 року, вони тривали понад 16 годин.
Коментарі — 0