рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Поет Дмитро Павличко святкує 90-річчя

  • Розсилка
  <p>Павличко був головою комітету закордонних справ Верховної Ради і послом України в Словаччині та Польщі</p> - Поет Дмитро Павличко святкує 90-річчя

  Павличко був головою комітету закордонних справ Верховної Ради і послом України в Словаччині та Польщі

  Павличко до свого ювілею «прийшов із п’ятитомником спогадів, котрим просто немає ціни», зазначив літературознавець Михайло Слабошпицький

  28 вересня виповнюється 90 років Дмитрові Павличку – українському поетові, перекладачеві, літературному критику, громадсько-політичному діячу, Герою України.

  Літературознавець Михайло Слабошпицький привітав Павличка на своїй сторінці у Facebook.

  «Сьогодні Дмитрові Павличку - 90! Можна з подивом замислитися про його дивовижний громадянський темперамент, про творче довголіття, про те, як непримиренно відстоював він свою мистецьку незалежність упродовж усього свідомого життя. Про те, до яких компромісів мусив вдаватися в часи комуністичного тоталітаризму, як і більшість класиків, стоячи тоді на позиціях націонал-комунізму. З Незалежністю України в його особі прокинувся видатний державний діяч - саме на посту голови комітету закордонних справ Верховної Ради України, а також будучи послом України в Словаччині та Польщі, очолюючи Українську Всесвітню Координаційну Раду, він продемонстрував і політичну волю, і далекоглядність, і дорогоцінне вміння справжнього лідера», - зазначив Слабошпицький.

  Він зауважив, що Павличко до свого ювілею «прийшов із 5-томником спогадів, котрим просто немає ціни».

  «Щоб зрозуміти, як усе з нами склалося, які були в нас помилки і промахи і як нам протистояти усім загрозам та викликам, треба читати цей п'ятитомник. Там багато відповідей на злопекучі запитання», - написав літературознавець.

  «Привітаймо ж Метра з його таким поважним повноліттям! Хай Вас і далі не полишає Муза!» - зазначив Слабошпицький.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ