Полторак: 2017 рік був сповненим звитяги і самопожертви

  Міністр привітав військовослужбовців, які «на передовій, серед засніжених окопів, стримують агресора на рубежах мирної цивілізації»
  Міністр оборони України Степан Полторак відзначив, що 2017 рік був сповненим звитяги і самопожертви, а також додав, що «ми не зробили жодного кроку назад». Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. «2017 рік був сповненим звитяги і самопожертви. Наше військо щоденно демонструвало, захищаючи державний суверенітет та
  • 31 Грудня, 2017, 21:28
  • Розсилка
  Степан Полторак
  Степан Полторак

  Міністр привітав військовослужбовців, які «на передовій, серед засніжених окопів, стримують агресора на рубежах мирної цивілізації»

  Міністр оборони України Степан Полторак відзначив, що 2017 рік був сповненим звитяги і самопожертви, а також додав, що «ми не зробили жодного кроку назад».

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  «2017 рік був сповненим звитяги і самопожертви. Наше військо щоденно демонструвало, захищаючи державний суверенітет та українські землі від агресора. Ми не зробили жодного кроку назад, не зважаючи на провокації ворога. Збройні Сили стали сильнішими й упевненішими в українській перемозі. І ця упевненість надає сил і наснаги в тому, що ми робимо», - зазначив Полторак.

  Він також додав, що «нам вдалося багато тому, що ми відчували й відчуваємо підтримку всього народу України».

  «Наше військо значно поліпшило своє тактичне становище. Ми навчилися генерувати та виконувати стратегічні речі. Успішно реалізовано головні завдання, поставлені у Стратегічному оборонному бюлетені на 2017-ий рік», - додав він.

  Міністр також заявив, що Україна має контрактну армію, яка щороку отримує краще фінансування, матеріально-технічне забезпечення та вищі соціальні стандарти.

  «Ми навчилися раціонально використовувати ресурси, які надає держава. Оборонна реформа свідчить не тільки про здорові амбіції, а й про спроможності відповідати на виклики та виконувати плани тривалої дії. Реформа набула необхідного темпу й стала незворотною. Ми здобули широку і практичну підтримку серед партнерів України у світі.

  Відроджена армія відроджує українську державу. Це ключова формула. Отже, шановні українці, вітаю усіх вас з Новим 2018-им Роком та Різдвом Христовим!» - написав Полторак.

  Він також привітав військовослужбовців, які «на передовій, серед засніжених окопів, стримують агресора на рубежах мирної цивілізації» і закликав українців молитися «за наших захисників, яким я щиро зичу повернення до рідних міст і родин живими й неушкодженими!».

  Напередодні Полторак привітав звільнення утримуваних бойовиками українців та висловив сподівання, що в наступному році всі заручники повернуться додому.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ