Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Порошенко привітав полонених моряків-курсантів з отриманням звання лейтенантів

  • Розсилка
  Порошенко: нашим хлопцям хочу сказати одне - не здаватися - Порошенко привітав полонених моряків-курсантів з отриманням звання лейтенантів
  Порошенко: нашим хлопцям хочу сказати одне - не здаватися

  Голова держави впевнений, що Головаша і Костишин обов’язково стануть командирами катерів

  Президент України Петро Порошенко привітав моряків-курсантів Богдана Головаша та Владислава Костишина, полонених Росією, із отриманням звання «лейтенант» та військово-морських кортиків. Про це він написав у Facebook.

  «Найтепліші вітання 26 курсантам випускного курсу Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» з отриманням звання «лейтенант» та військово-морських кортиків. Серед випускників - захоплені в полон РФ курсанти Богдан Головаш та Владислав Костишин. Їхні лейтенантські погони та кортики чекають на них вдома. А нашим хлопцям хочу сказати одне - не здаватися! Ми боремося за повернення усіх наших 24 моряків додому», - йдеться у повідомленні.  Голова держави впевнений, що Головаша і Костишин обов’язково стануть командирами катерів і примножуватимуть українські бойові традиції.

  Нагадаємо, двом морякам, які знаходяться в російському полоні, було присвоєно звання лейтенант

  Владислав Костишин та Богдан Головаш отримали офіцерські погони заочно, а кортики командування ВМС передало їх рідним і близьким, які були присутні на церемонії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ