Порошенко у США назвав головну гарантію незалежності України

  Порошенко подякував волонтерам за підтримку і допомогу українському війську
  Президент Петро Порошенко висловив впевненість у тому, що саме відновлення української армії і є гарантією незалежності України та свободи і демократії. Про це повідомляє прес-служба президента України. Порошенко розпочав свій робочий візит до США з вшанування жертв Голодомору 1932-33 років в Україні та спілкування з українською громадою.
  • 20 Червня, 07:43
  • Розсилка
  Петро Порошенко у Вашингтоні
  Петро Порошенко у Вашингтоні

  Порошенко подякував волонтерам за підтримку і допомогу українському війську

  Президент Петро Порошенко висловив впевненість у тому, що саме відновлення української армії і є гарантією незалежності України та свободи і демократії.

  Про це повідомляє прес-служба президента України.

  Порошенко розпочав свій робочий візит до США з вшанування жертв Голодомору 1932-33 років в Україні та спілкування з українською громадою. Порошенко подякував українській громаді США за значні зусилля і єдність.

  «Більшість у світі не знали, де є Україна, не кажучи вже про Голодомор. А сьогодні не знайти в світі людини, яка б нас не любила, не поважала і не віддавала данину нашому народу», - зазначив Порошенко.

  Глава Української держави зазначив: Україна пройшла велику відстань, незважаючи на шалені випробування і подякував українській громаді США за значні зусилля і єдність.

  «Все, що відбувається зараз в Україні, є в серці діаспори. Ми це відчуваємо. І нам не потрібно звертатись за допомогою - діаспора і так робить все, що може», - сказав президент.

  Порошенко зазначив, що завдяки зусиллям української громади військові, що отримали поранення в АТО, отримують у США необхідну підтримку і допомогу у лікуванні та реабілітації.
  Глава держави наголосив, що спільними зусиллями, разом з українцями у всьому світі, нам вдалось не просто зупинити російську агресію, а не дати здійснитись планам Путіна щодо відновлення російської імперії. Він підкреслив, що за три роки вдалось відродити нову потужну українську армію, яка набула унікального досвіду.

  Президент висловив впевненість у тому, що саме це і є гарантією незалежності України та свободи і демократії. Порошенко подякував волонтерам за підтримку і допомогу українському війську.

  Президент також наголосив, що війна не є приводом для того, щоб не проводити реформи.

  «Всі наші партнери - Сполучені Штати Америки, Європейський Союз, Австралія, Японія, МВФ, Європейський банк реконструкції та розвитку - всі стверджують, що ми зробили більше реформ, ніж за 23 роки до цього», - зауважив він.

  За словами Порошенка, в державі впроваджується реформа децентралізації, зроблені величезні кроки у завершенні судової реформи, запущена система державних закупівель ProZorro.

  При цьому Глава держави назвав найбільшим досягненням запровадження безвізового режиму для українських громадян з Євросоюзом.

  «І це не просто право на перетин кордону. Це остаточне farewell російській імперії і повернення нашого народу до європейської родини», - додав він.

  Порошенко підкреслив, що цього також вдалось досягти завдяки спільним зусиллям і підтримці української громади за кордоном.

  Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко прибув з робочим візитом до США. 

  Порошенко зустрівся з українською діаспорою біля Меморіалу Голодомору у Вашингтоні. Зустріч носила більш неформальний характер, попри те, що там були присутні високопоставлені гості та духовенство.

  Нагадаємо, 14 червня кілька дипломатичних джерел підтвердили «Главкому» інформацію, що Україна та США домовилися про повноцінні переговори президентів Дональда Трампа та Петра Порошенка у Вашингтоні.

  Очікується, що 19-20 червня відбудеться візит президента України до США. На 11 годину 20 числа запланована зустріч Порошенка з американським колегою. Вона буде проведена раніше, ніж Трамп зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним.

  В посольстві України в США раніше заявили, що анонсування закордонних візитів президента України є прерогативою речника глави держави або заступника глави Адміністрації президента України із зовнішньополітичних питань.

  Міністр закордонних справ Павло Клімкін підтвердив, що Київ і Вашингтон узгодили зустріч президентів України і США, однак не став називати її дату.

  Читайте також матеріал «Главкома»«Порошенко їде рятувати Трампа? Чому візит українського лідера потрібен Білому дому»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ