Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Рабінович заявив про віддалення Гройсмана від Порошенка і його зближення з Яценюком

  • Розсилка
  Нардеп Вадим Рабінович - Рабінович заявив про віддалення Гройсмана від Порошенка і його зближення з Яценюком
  Нардеп Вадим Рабінович

  Депутат розкритикував владу, яка «заохочує силові структури підвищеною зарплатою»

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман розпочав незалежну від президента Петра Порошенка «політичну гру» і зблизився з екс-прем'єром Арсенієм Яценюком. Таку думку висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна».  «Гройсман вже не бере під козирок перед командою президента, він почав вести свою політичну гру і розкручувати свою політичну силу. І що найсумніше для Банкової - Гройсман дуже близько зійшовся з «Народним фронтом», зокрема, з Яценюком. Призначення Вадима Денисенка представником Кабміну у Верховній Раді означає тільки хитру гру. Денисенко завжди був людиною Княжицького. Я думаю, що тут було все узгоджено з «Народним фронтом», і вони поставили свою людину у Верховній Раді», - заявив Рабінович.

  «Для мене Денисенко це негативна фігура тільки з однієї причини. І ця причина в тому, що депутат був неодноразово помічений у голосуванні обома руками. А це означає, що закони, за якими потім жити всій країні, приймалися незаконно. Я особисто переконаний, що «кнопкодавство» - це найстрашніше порушення законів. Гройсман підтвердив, що його цікавлять не особисті якості депутата, а представники чиїхось людей в парламенті», - вважає народний депутат.

  На думку лідера партії «За життя», розірвати цю кругову поруку можливо при передачі ефективних важелів контролю в руки опозиції. Йдеться в першу чергу про силовий блок.

  «Якщо представники опозиції очолюють силові органи - це вирішення питаннь і противага в суспільстві. Може бути, після цього всі б побоялися вигравати вибори. Голосування у Верховній Раді двома руками має бути кримінально покараним. Я вже подав відповідний законопроект. Не потрібно мільйони вкладати в боротьбу. Як тільки першого посадять, жоден далі не проголосує», - переконаний Вадим Рабінович.

  При цьому лідер партії «За життя» жорстко критикує методи чинної влади, яка йде протилежним шляхом і тільки «заохочує силові структури підвищеною зарплатою».

  «Я згоден з тим, що повинні бути великі зарплати у людей, які добре виконують свій обов'язок і працюють на державу. Але у мене питання. Чому в нашій країні свій борг добре виконують судді, прокурори і міліціонери - тобто ті, хто охороняє владу? А чому за свою хорошу роботу не повинен отримувати гідну зарплату учитель, лікар, робочий, навіть вантажник і так далі? Я не розумію цієї логіки уряду, коли у нас 120 тисяч довічно отримують судді. Виходить, як в анекдоті, нехай нажрутся, щоб лопнули? Ці подачки у вигляді вищих зарплат у нас отримують тільки ті, хто охороняє владу. Робіть висновки», - резюмував Вадим Рабінович.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ