Радикали напали на учасника Маршу рівності у Києві

  Свідками нападу стали журналісти
  Радикали напали на громадянина Ізраїлю, який брав сьогодні участь у Марші рівності. Про це повідомила журналістка Катерина Лісунова у мережі Facebook. «Просто зараз, радикали напали на громадянина Ізраїлю, учасника параду! В McDonalds - на метро Льва Толстого. З рукоприкладством та агресивними вигуками! Ситуація дійсно небезпечна - мені, та
  • 18 Червня, 14:13
  • Розсилка
  Постраждалий
  Фото: Kateryna Lisunova / Facebook
  Постраждалий

  Свідками нападу стали журналісти

  Радикали напали на громадянина Ізраїлю, який брав сьогодні участь у Марші рівності. Про це повідомила журналістка Катерина Лісунова у мережі Facebook.

  «Просто зараз, радикали напали на громадянина Ізраїлю, учасника параду! В McDonalds - на метро Льва Толстого. З рукоприкладством та агресивними вигуками! Ситуація дійсно небезпечна - мені, та колезі з Associated Press за зйомку відверто погрожували - довилось швидко тікати, щоб зберегти апаратуру. Фактично, щоб злити матеріал, нам довелось заховатись на іншій локації», - написала вона.

  За її словами, постраждалий написав на місці заяву на нападника.

  «Правоохоронці спрацювали дуже добре - вивели всіх хуліганів та взагалі відвідувачів McDonalds, щоб не було провокацій. Залишили тільки фігурантів події та кількох свідків. Потім, учасника параду вивели через окремий вихід, а хулігана відпустили центральним входом, так щоб конфлікт було вичерпано», – додала вона.

  Зазначимо, театральний режисер Катерина Чепура повідомила про другий випадок нападу, пов’язаний з ЛГБТ-спільнотою.

  «На Поштовій четверо молодиків напали і побили ногами одного хлопця, коли якийсь перехожий підбіг на допомогу, то швидко втекли. І от думається мені, якщо ти такий крутий мужик, на відміну від геїв, то чого ж ти нападаєш вчотирьох на одного? Тільки ганчірки можуть так робити», - написала вона.

  Нагадаємо, у Києві пройшов Марш рівності. Хода тривала близько 30 хвилин. Учасники зібрались біля Будинку вчителя і почали ходу близько 10:15. Вона завершилась на площі Льва Толстого близько 10:45.

  Порядок під час ходи забезпечували близько 5 тисяч правоохоронців.

  Поліція затримала декількох осіб, які порушували громадський порядок у центрі Києва. У сутичках з противниками Маршу рівності постраждали двоє поліцейських.

  Про те, як відбувалася хода, можна почитати у нашій онлайн-трансляції.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ