Російським окупантам під Миколаєвом страшніше, ніж у Чечні – перехоплення розмов

Російським окупантам під Миколаєвом страшніше, ніж у Чечні – перехоплення розмов
В Україні триває 27-й день повномасштабної війни, розв’язаної путінською Росією
фото з відкритих джерел

У 50% особового складу росіян – обмороження ніг, але у госпіталі їх лікувати не збираються

Путінська армія під командуванням генерала Якова Рязанцева, яка дислокується на Миколаївщині, зазнає поразки і перебуває в облозі. Про це свідчать розмови рашистів, перехоплені СБУ.

Загарбники згадують: на четвертий день війни генерал пообіцяв їм, що «спецоперація» завершиться за лічені години. Однак затягнулася на тижні.

Самі окупанти їхали в Україну, щоб переможно пройти по містам, як на параді. Але зараз їх взяли в кільце, тому нинішню «задачу идти на Николаев» вважають нереальною.

«Ребята подходят, у которых вместо бронепластины обычный кевларовый экран: Там,…товарищ генерал, это, блин, у меня такая вот ситуация... А он говорит: сынок, крепись… и съе*ся… Даже в Чечни такого не было! Тут такой трэш, на нас свой самолет авиабомбы скинул… с добрым утром было…», – розповідає російський окупант своєму бойовому товаришу.

Жаліються, що не мають наметів, буржуйок, живуть в окопах, які вирили самі. У 50% особового складу обмороження ніг, але у госпіталі їх лікувати не збираються, адже навіть 200-х не вивозять: «…здесь даже 200-х отправить не могли, они с нами дней 5 катались».

Як відомо, в Україні триває 27-й день повномасштабної війни, розв’язаної путінською Росією.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: