Саакашвілі пообіцяв акцію «порятунку України» у Києві на День архангела Михаїла

  Саакашвілі у Чернівцях пообіцяв акцію у Києві 19 вересня
  Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі пообіцяв на мітингу у Чернівцях, що 19 вересня на День архангела Михаїла проведе акцію в Києві,на якій, на його думку, «треба рятувати» Україну. «Я проїду ще по декількох містах, а потім ми перемістимося у Київ. 19 вересня, наскільки я чув, День архангела Михаїла – хранителя
  • 13 Вересня, 23:17
  • Розсилка

  Саакашвілі у Чернівцях пообіцяв акцію у Києві 19 вересня

  Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі пообіцяв на мітингу у Чернівцях, що 19 вересня на День архангела Михаїла проведе акцію в Києві,на якій, на його думку, «треба рятувати» Україну.

  «Я проїду ще по декількох містах, а потім ми перемістимося у Київ. 19 вересня, наскільки я чув, День архангела Михаїла – хранителя Києва. Треба Київ терміново рятувати! Ми всі перемістимося до Києва. Це буде початок, а потім, через декілька тижнів, нас буде значно більше і через деякий час все завершиться, як завершилося в пропускному пункті «Шегіні». Відкриється дорога, але для олігархів в той бік, а для України вперед», – заявив Михайло Саакашвілі. 

  Нагадаємо, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі перейшов польсько-український кордон ввечер 10 вересня. Кордон прикордонників прорвали прихильники Саакашвілі, які буквально внесли його на український бік кордону. 

  Генпрокурор пообіцяв притягнути до відповідальності організаторів прориву кордону в «Шегинях» та заявив, що прихильники Саакашвілі знищують державу. Поліція відкрила кримінальне провадження.

  Саакашвілі натомість заявляє, що він і його прихильники не порушували закон на пункті пропуску «Шегині».

  Відомо, що Саакашвілі й депутати не проходили прикордонний контроль. Політика вже внесли в «чистилище» «Миротворця».

  Держприкордонслужба готує матеріали для прокуратури по трьох епізодах прориву.

  У МВС запевняють, що під час інциденту з проривом кордону прихильниками Михайла Саакашвілі тілесні ушкодження отримали 11 бійців Національної поліції та п’ять працівників Держприкордонслужби.

  12 вересня Саакашвілі підписав протокол про вчинення адміністративного правопорушення і заперечення до нього.

  Суд розгляне прорив Саакашвілі через кордон 18 вересня.

  Також стало відомо, яке покарання загрожує Саакашвілі.

  Як відомо, Саакашвілі позбавили українського громадянства. 

  У Генпрокуратурі України повідомили, що отримали копію запиту грузинських компетентних органів на видачу Михайла Саакашвілі Грузії.

  У Мін'юсті розповіли про можливу екстрадицію Саакашвілі до Грузії.

  Саакашвілі припускав, що після його повернення в Україну його спробують викрасти й видати грузинській владі. 

  Саакашвілі вказав, що буде через суд намагатися повернути собі громадянство України і хотів би бути присутнім на судовому процесі.

  Джерело: zik.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ