Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  СБУ блокувала кібератаку Росії на інформаційні системи судової влади України

  • Розсилка
  СБУ блокувала кібератаку Росії на інформаційні системи судової влади України

  За висновками фахівців, задум спецслужб РФ полягав у блокуванні сталого функціонування судової інформаційної системи України

  Співробітники СБУ блокували спробу російських спецслужб провести масштабну кібератаку на інформаційно-телекомунікаційні системи судової влади України.

  Про це йдеться у повідомленні СБУ.

  «Фахівці СБУ зафіксували, що кібератака розпочалася через розсилку електронною поштою заражених вірусом підроблених бухгалтерських документів. Після відкриття файлів на комп’ютери приховано завантажувалось шкідливе програмне забезпечення для несанкціонованого втручання до судових інформаційних систем та викрадення службової інформації. Співробітники СБ України встановили, що виявлена вірусна програма з’єднувалась з контрольно-командних серверів, які мають, зокрема, російські ІР-адреси», - зазначається у повідомленні.

  За висновками фахівців, задум спецслужб РФ полягав у блокуванні сталого функціонування судової інформаційної системи України. Завдяки спільним заходам із Державною судовою адміністрацією та Держспецзв’язку вдалося локалізувати негативні акції кібератаки та попередити її подальший розвиток.

  СБУ продовжує реалізовувати комплекс необхідних заходів для захисту критичної інформаційної структури держави.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ