Сирійська армія оголосила 48-годинний режим тиші в районі міста Дараа

  Армія назвала припинення вогню пропозицією «для підтримки зусиль по досягненню національного примирення»
  Сирійська армія оголосила 48-годинний режим припинення вогню в своїх діях проти антиурядових повстанців навколо південного міста Дараа. Армія повідомила про припинення вогню, який почався о 12 годині вечора за місцевим часом 17 червня, і назвала цей крок пропозицією «для підтримки зусиль по досягненню національного примирення».
  • 18 Червня, 00:29
  • Розсилка
  <span>Місто Дараа на півдні Сирії контролюється антиурядовими повстанцями</span>
  Місто Дараа на півдні Сирії контролюється антиурядовими повстанцями

  Армія назвала припинення вогню пропозицією «для підтримки зусиль по досягненню національного примирення»

  Сирійська армія оголосила 48-годинний режим припинення вогню в своїх діях проти антиурядових повстанців навколо південного міста Дараа.

  Армія повідомила про припинення вогню, який почався о 12 годині вечора за місцевим часом 17 червня, і назвала цей крок пропозицією «для підтримки зусиль по досягненню національного примирення».

  Базовані у Лондоні спостерігачі за правами людини у Сирії заявили цього ж дня, що припинення вогню дотримуються.

  Державний департамент США виступив із заявою, в якій привітав цей крок і закликав опозицію також забезпечити дотримання припинення вогню, щоб цивільні змогли отримати гуманітарну допомогу.

  Сирійська армія і підтримувані Іраном сили активізували зусилля, щоб захопити частину Дараа, контрольовану повстанцями, в останні тижні.

  Зазначимо, що унаслідок 6-річного сирійського конфлікту сотні тисяч людей загинули, понад 11 мільйонів людей покинули свої будинки.

  Як повідомляв «Главком», іракська армія і сунітські збройні групи нещодавно звільнили від військ терористичного угрупування «Ісламська держава» частину прикордонної лінії на кордоні Сирії та Іраку

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ