Справа Коханівського: поліція затримала активістів, які заблокували Святошинський суд
Активісти спробували розібрати власні ж барикади у дверях, аби утекти, але не встигли цього зробити
Поліцейські силою зачистили зали засідань Святошинського райсуду Києва, де забарикадувалися прибічники оунівця Миколи Коханівського.
Кілька десятків правоохоронців у шоломах увірвалися до приміщення через вікна. Вони почали хапати активістів та виводити назовні. Ті чинили опір, почалася бійка.
Активісти спробували розібрати власті ж барикади у дверях, аби утекти, але не встигли цього зробити. Їх затримали.
За словами Коханівського, правоохоронці затримали близько 30-40 людей, які знаходились у залі суду.
Нагадаємо, 23 жовтня у Святошинському суді обирали запобіжний захід лідеру ОУН, підозрюваному в завданні поранень із травматичного пістолета одному з командирів «Правого сектору» Руслану Качмалі. Засідання затягли за північ.
Суддя перенесла засідання на 9:00 вівторка. При цьому соратники Коханівського визнали таке рішення незаконним і вимагали негайного розгляду питання, результатом якого, повинно стати звільнення лідера «Добровольчого руху ОУН» з-під варти.
Активісти стали споруджувати барикади, намагаючись перешкодити вивезенню Коханівського. Поліцейські застосували силу, у залі розпорошили сльозогінний газ.
Коханівський стверджує, що не планував утечі зі Святошинського суду, де виникли заворушення.
Через погром у приміщенні суду правоохоронці порушили кримінальне провадження за статтею щодо пошкодження майна, винуватцям загрожує до п'яти років позбавлення волі.
Нагадаємо, у суботу, 21 жовтня, у Києві поблизу станції метро «Академмістечко» поліція затримала командира добровольчого батальйону ОУН Миколу Коханівського. Це сталося після того, як Коханівський вчинив стрілянину.
Після бійки зі стрільбою Коханівський та його опонент були доставлені до лікарні.
Лідер ОУН Микола Коханівський заявив, що стрілянина з його участю відбулася через те, що з гуртожитку біля станції метро «Академмістечко» примусово виселяють мешканців.
Коментарі — 0