США розслідує «акустичну атаку» на своїх дипломатів на Кубі

  Від впливу ультразвуку потерпілі втратили слух
  У кількох співробітників посольства США на Кубі виникли серйозні проблеми зі слухом після так званої акустичної атаки, подробиці якої поки не розголошують. Про це повідомляє CNN з посиланням на високопоставлених чиновників. «США вважають, що кілька співробітників Держдепу в посольстві США в Гавані зазнали «акустичної атаки» з
  • 10 Серпня, 11:02
  • Розсилка

  Від впливу ультразвуку потерпілі втратили слух

  У кількох співробітників посольства США на Кубі виникли серйозні проблеми зі слухом після так званої акустичної атаки, подробиці якої поки не розголошують. Про це повідомляє CNN з посиланням на високопоставлених чиновників.

  «США вважають, що кілька співробітників Держдепу в посольстві США в Гавані зазнали «акустичної атаки» з використанням ультразвукових приладів», - йдеться в повідомленні.

  Внаслідок «атаки» щонайменше у двох співробітників дипломатичного відомства виникли проблеми зі здоров'ям. Вони були змушені повернутися на лікування до США. Одне джерело повідомило, що співробітники, ймовірно, назавжди втратили слух.

  Крім того, жертви «акустичної атаки» з кінця минулого року демонстрували низку фізіологічних симптомів, які нагадували струс мозку.

  Держдепартамент обговорював це питання з кубинською владою, а також направив до Гавани американських медиків. Проте з'ясувати деталі інциденту не вдалося. Розслідування веде ФБР.
  «Це дуже дивний випадок», - зазначило джерело.

  Кубинське МЗС у середу спростувало причетність до будь-яких ворожих дій щодо американських дипломатів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ