США готують «конкретні дії» щодо Пакистану

  2 січня МЗС Пакистану викликало на розмову посла США в Ісламабаді
  Білий дім 2 січня заявив, що прагне від Пакистану більше зусиль для боротьби з тероризмом. Також в адміністрації Трампа наголосили, що Вашингтон може оголосити про «конкретні дії» для тиску на Ісламабад у найближчі два дні. «Ми знаємо, що вони (влада Пакистану – ред.) можуть зробити більше, щоб зупинити тероризм, і ми
  • 2 Сiчня, 22:59
  • Розсилка
  <span>Речниця Білого дому Сара Сандерс</span>
  Речниця Білого дому Сара Сандерс

  2 січня МЗС Пакистану викликало на розмову посла США в Ісламабаді

  Білий дім 2 січня заявив, що прагне від Пакистану більше зусиль для боротьби з тероризмом. Також в адміністрації Трампа наголосили, що Вашингтон може оголосити про «конкретні дії» для тиску на Ісламабад у найближчі два дні.

  «Ми знаємо, що вони (влада Пакистану – ред.) можуть зробити більше, щоб зупинити тероризм, і ми хочемо, щоб вони це зробили», – сказала речниця Білого дому Сара Сандерс.

  Раніше 2 січня МЗС Пакистану викликало на розмову посла США в Ісламабаді, наступного дня після того, як президент США Дональд Трамп звинуватив пакистанську владу у наданні притулку екстремістам і пригрозив припинити фінансову допомогу. Як заявили в прес-службі посольства США, Дейвіда Гейла викликали на зустріч з пакистанськими офіційними особами.

  Жодних інших деталей виклику посла дипломати не надали.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ