Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Стало відомо, як шпигун Кремля потрапив на роботу до Гройсмана

  • Розсилка
  Затриманий перекладач Гройсмана працював зі світовими лідерами - Стало відомо, як шпигун Кремля потрапив на роботу до Гройсмана
  Затриманий перекладач Гройсмана працював зі світовими лідерами

  Єжов двічі проходив перевірку в управлінні контррозвідки

  Станіслав Єжов, якого СБУ звинувачує у співпраці з російськими спецслужбами, свого часу був одним із найкращих синхронних перекладачів в Україні.

  Крім того, перед роботою у Кабміні він проходив перевірку в управлінні контррозвідки, повідомляє «Громадське» з посиланням на джерела в апараті уряду.

  Зазначається, що після призначення спікером Володимирові Гройсману знадобився перекладач, відтак він звернувся до МЗС, і йому порекомендували Єжова.

  «Тоді він мав репутацію одного з найкращих синхронних перекладачів. Також перед призначенням на посади в уряді та парламенті Єжов проходив перевірку в управлінні контррозвідки, яке обидва рази погоджували його кандидатуру», – додає співрозмовник ресурсу.

  У Кабміні він досяг неабияких успіхів і зрештою просів посаду заступника керівника апарату. Відповідно до чинного українського законодавства, він міг мати доступ до засекреченої інформації: до директив, планів і вказівок особам, які займаються зовнішньополітичною та зовнішньоекономічною діяльністю, до інформації про військове, науково-технічне та інше співробітництво, розсекречення якої завдасть шкоди нацбезпеці та до даних про експорт-імпорт озброєння, військової та спеціальної техніки, стратегічної сировини.

  Джерела видання у СБУ переконують, що спецслужба почала «вести» Єжова навесні 2017 року.

  Раніше повідомлялося, що контррозвідка Служби безпеки України виявила в Кабінеті Міністрів російського шпигуна.

  Підозрюваного затримали ввечері 20 грудня. За даними джерела в Кабміні, він працював особистим перекладачем прем'єра Гройсмана.

  Гройсман підтвердив, що у секретаріаті Кабміну виявили іноземного шпигуна і подякував працівникам СБУ за професійність та пильність.

  Нагадаємо, за даними прес-центру СБУ, чиновник був завербований російськими спецслужбами під час тривалого закордонного відрядження.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ