рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Субсидії тепер видають 34 банки (список)

  • Розсилка
  Субсидії тепер видають 34 банки (список)

  Місцеві органи соціального захисту населення почнуть виплату готівкових субсидій з жовтня

  Отримати монетизовану субсидію тепер можна у будь-якому із 34 уповноважених банків.

  Про це інформують у Міністерстві соціальної політики.

  «Уряд розширив перелік банків, через які українці можуть отримувати монетизовану субсидію. Це може бути один з 34 уповноважених банків на здійснення соціальних виплат», - ідеться в повідомленні.  Як зазначається, з жовтня цього року виплату готівкових субсидій здійснюватимуть місцеві органи соціального захисту населення.

  Для цього Пенсійний фонд надасть виплатні реквізити (рахунки в уповноважених банках або почтові реквізити), на які пенсіонери отримують пенсію, інформують у відомстві.

  У Мінсоцполітики також інформують, що тим, хто ще не на пенсії, виплата здійснюватиметься на відкриті раніше рахунки в Ощадбанку.

  Перелік банків, де можна отримувати монетизовану субсидію:


  1566303670-851_01

  Проте, зазначається в повідомленні, якщо субсидіант бажає отримувати монетизовану допомогу на оплату комунальних послуг у іншій банківській установі - йому потрібно звернутися з відповідною заявою в управління соцзахисту. Також разом із заявою потрібно надати реквізити рахунку в уповноваженому банку, в якому є бажання одержувати субсидію готівкою.

  Одержувачі субсидії, у яких відсутні рахунки в уповноважених банках до надання інформації про платіжні реквізити отримуватимуть монетизовану субсидію через Укрпошту за адресою, вказаною при звернення за субсидією, інформують у відомстві.

  Водночас наголошується, що тим, кому призначено безготівкову форму допомоги, а це ті домогосподарства, які мають борги за комунальні послуги, отримуватимуть субсидію виключно через Ощадбанк.

  Як зазначається, зимову субсидію управління соцзахисту почнуть розраховувати у жовтні на основі доходів, отриманих у 1-2 кварталах 2019 року.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ