Суд відправив Манафорта під домашній арешт

Суд відправив Манафорта під домашній арешт
Пол Манафорт

Колишній соратник Трампа Пол Манафорт та його помічник Рік Гейтс були відправлені під домашній арешт, оскільки вони були визнані підсудними

Суд Вашингтона у понеділок відправив під домашній арешт колишнього керівника президентської кампанії Дональда Трампа, політтехнолога Пола Манафорта і Річард Гейтса.

Про це повідомляє Bloomberg.

«Колишній менеджер кампанії Трампа Пол Манафорт та його помічник Рік Гейтс були відправлені під домашній арешт, оскільки вони були визнані підсудними, яких не рекомендовано звільняти під заставу, після того, як вони не визнали своєї провини у злочинах, пов'язаних з несплатою податків, відмиванням грошей, змовою та обманом ФБР», - йдеться в повідомленні.

Сторона обвинувачення в суді не рекомендувала обирати обмеження у вигляді звільнення обох фігурантів під заставу через їхні зарубіжні зв'язки. Манафорт також здав свій паспорт.

Наступне судове засідання заплановане на 2 листопада.

Нагадаємо, Манафорт може опинитися у в'язниці на 80 років, а Гейтс - на 70 років. Також їм загрожують штрафи у мільйони доларів, якщо їх визнають винними за висунутими звинуваченнями.

Як повідомлялося, влада США 30 жовтня висунула обвинувачення екс-голові виборчого штабу Дональда Трампа Полу Манафорту і його колишньому діловому партнерові Ріку Гейтсу за 12 пунктами, зокрема, у змові проти США, відмиванні грошей, несплаті податків за роботу з лобіювання.

Президент США Дональд Трамп заявляє, що обвинувачення, висунуті на адресу Манафорта, стосуються давніх подій, що не мають відношення до кампанії 2016 року.

Обвинувачення були висунуті командою спецпрокурора Мюллера, який веде розслідування про можливе втручання Росії у вибори США в 2016 році. Манафорт і Гейтс стали першими обвинуваченими у рамках розслідування Мюллера.

У серпні цього року в рамках цього розслідування в заміському будинку Манафорта провели обшук – співробітники ФБР конфіскували документи.

Манафорт очолював передвиборний штаб Дональда Трампа з червня по серпень 2016 року. Він залишив посаду після публікацій про співпрацю з Януковичем і його Партією регіонів, хоча це не називалося офіційною причиною звільнення.

У березні агентство Associated Press повідомило, що Манафорт отримав не менше ніж 50 мільйонів доларів від російського мільярдера Олега Дерипаски за просування інтересів президента Росії Володимира Путіна.

Дерипаска назвав цю інформацію неправдивою і подав на агенцію до суду. 17 жовтня суд у США відхилив цей позов.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: