Суддю Київського апеляційного адміністративного суду затримали на хабарі

  Судді загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років
  Прокурори спеціалізованої антикорупційної прокуратури спільно з СБУ затримали суддю Київського апеляційного адміністративного суду за отримання хабара у розмірі 5 тисяч доларів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава САП Назар Холодницький. «Щойно прокурорами САП за оперативного супроводу працівників Служби безпеки України,
  • 1 Грудня, 2016, 17:52
  • Розсилка
  Суддя вимагав і отримав хабар у розмірі 5 тис. дол.
  Суддя вимагав і отримав хабар у розмірі 5 тис. дол.

  Судді загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років

  Прокурори спеціалізованої антикорупційної прокуратури спільно з СБУ затримали суддю Київського апеляційного адміністративного суду за отримання хабара у розмірі 5 тисяч доларів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава САП Назар Холодницький.

  «Щойно прокурорами САП за оперативного супроводу працівників Служби безпеки України, які якісно задокументували факт вчинення тяжкого корупційного злочину, одразу ж після отримання неправомірної вигоди за ухвалення рішення на користь третьої особи в сумі 5 тис. доларів США, на підставі ст. 208 КПК України затримано суддю Київського апеляційного адміністративного суду за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України», - написав Холодницький.

  Керівник САП зазначив, що затриманому судді загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

  «Враховуючи тяжкість злочину, прокурорами САП готується клопотання до суду про обрання вказаному служителю Феміди запобіжного заходу у вигляді – тримання під вартою. Прокурори САП та детективи НАБ України зорієнтовані на швидке завершення досудового слідства та скерування провадження до суду для розгляду по суті», - додав він.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ