Тарута пропонує себе, замість Кучми, у перемовинах по Донбасу?

  Тарута пропонує вести переговори щодо Донбасу у Відні, «як однієї зі столиць світової дипломатії, що стала свідком підписання не одного мирного договору»
  Екс-глава Донецької обладміністрації, народний депутат України Сергій Тарута розкритикував нинішній формат переговорів щодо Донбасу та запропонував змінити його, адже «головної мети - припинення війни і реінтеграція Донбасу до складу України - не досягнуто». Зокрема він заявив, що готовий  особисто очолити українську делегацію в
  • 19 Червня, 16:50
  • Розсилка
  <p>Сергій Тарута</p>
<p>Фото: Главком&nbsp;</p>

  Сергій Тарута

  Фото: Главком 

  Тарута пропонує вести переговори щодо Донбасу у Відні, «як однієї зі столиць світової дипломатії, що стала свідком підписання не одного мирного договору»

  Екс-глава Донецької обладміністрації, народний депутат України Сергій Тарута розкритикував нинішній формат переговорів щодо Донбасу та запропонував змінити його, адже «головної мети - припинення війни і реінтеграція Донбасу до складу України - не досягнуто». Зокрема він заявив, що готовий  особисто очолити українську делегацію в таких перемовинах.

  Про це він  написав у своєму блозі на «Українській правді».

  «Саме час запропонувати новий формат переговорів за участю США, і як символічний жест перенести їх на новий майданчик, де розмова почнеться «з чистого аркуша», - написав  Тарута.

  Зокрема він пропонує вести переговори щодо Донбасу у Відні, «як однієї зі столиць світової дипломатії, що стала свідком підписання не одного мирного договору».

  «Друге: на цю нову площадку Україні слід відправити і принципово іншу делегацію, сформовану за зрозумілих, прозорих правил. У делегації мають бути і представники Донбасу - ті, хто добре знає регіон і для кого війна на Донбасі - особистий біль. Я вже не раз говорив, що готовий очолити таку переговорну групу від України, і вкотре підтверджую свою пропозицію», - наголосив екс-глава Донецької ОДА.

  Він також порадив «не займатися нескінченним процесом «переформатування АТО», який може поміняти тільки слова і форми, але не суть того, що відбувається на Донбасі.

  «Саме час задуматися про прийняття нової Конституції, яка збалансує права центру і регіонів в частині розподілу влади і ступеню її децентралізації», - додав Тарута.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ