Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Торгувати з Росією закон не забороняє, - Кубів

  • Розсилка
  Степан Кубів - Торгувати з Росією закон не забороняє, - Кубів
  Степан Кубів

  Віце-прем'єр розказав, чому торгувати з окупантом - не значить порушувати закон

  Перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів заявив, що торговельний режим з Росією, який існує на сьогодні, відповідає чинному законодавству. Про це він сказав на засіданні Верховної Ради під час години запитань до уряду.

  Так,  народний депутат Єгор Соболєв («Самопоміч») запитав Кубіва: «Вчора Рада ухвалила закон, який визнає окупованими Росією Донецьк з Луганськом і частину Донбасу. Я хотів би запитати, коли ви почнете обмежувати торгівлю з окупантом?».

  «Ми говоримо про те, що торгівля, яка є на сьогодні, відповідає, по-перше, чинному законодавству, по-друге - цілісності України, і по-третє - ми говоримо про громадян, які сьогодні проживають на території України», - відповів віце-прем'єр.

  Як повідомлялось, 18 січня Верховна Рада ухвалила закон «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях», яким Росія визнається країною-агресором, що здійснює тимчасову окупацію частини території нашої держави.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ