Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Труба зізнався у порушенні антикорупційного законодавства – ЗМІ

  • Розсилка
  <p>У декларації Труби автомобіля Volkswagen Passat немає</p> - Труба зізнався у порушенні антикорупційного законодавства – ЗМІ

  У декларації Труби автомобіля Volkswagen Passat немає

  Відповідаючи на запитання журналістів про авто, на якому він пересувається, Труба сказав, що на Volkswagen Passat

  Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба має у використанні незадекларований автомобіль.

  Відповідаючи на запитання журналістів програми «Спостерігач» на «5 каналі» про авто, на якому він пересувається, Труба сказав: «У службовому користуванні перебуває транспортний засіб Volkswagen Passat».

  Водночас у декларації Труби цього транспортного засобу немає.

  Уточнити подробиці журналісти не змогли, адже Труба відповідав на запитання «Спостерігача» без прямого контакту – записав відео на смартфон.  Як відомо, згідно статті 46 Закону України «Про запобігання корупції», в декларації зазначається наступна інформація: цінне рухоме майно, вартість якого перевищує 100 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня звітного року, що належить суб'єкту декларування або членам його сім'ї на праві приватної власності, у тому числі спільної власності, або перебуває в її володінні або користуванні незалежно від форми правочину, внаслідок якого набуте таке право.

  Раніше повідомлялося, що директор Державного бюро розслідувань Роман Труба в 2013-2014 роках активно оспорював в судах рішення місцевих рад в підтримку Євромайдану. 

   Читайте також: 

  Джерело: 5 канал

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ