У 2018 році в Україну може зайти три лоукостери

  У 2018 році німецький лоукостер Eurowings планує почати виконувати польоти з міжнародного аеропорту «Бориспіль» до Німеччини
  Міністр інфраструктури України Володимир Омелян чекає, що наступного року в Україні запрацюють три авіакомпанії - EasyJet, Eurowings і Ryanair. [READ_MORE] Про це він розповів під час зустрічі в Європейській Бізнес Асоціації, повідомляє УНІАН. «Я дуже сподіваюся, що наступного року ми зможемо вітати в Україні як компанію Ryanair,
  • 31 Серпня, 17:35
  • Розсилка

  У 2018 році німецький лоукостер Eurowings планує почати виконувати польоти з міжнародного аеропорту «Бориспіль» до Німеччини

  Міністр інфраструктури України Володимир Омелян чекає, що наступного року в Україні запрацюють три авіакомпанії - EasyJet, Eurowings і Ryanair.  Про це він розповів під час зустрічі в Європейській Бізнес Асоціації, повідомляє УНІАН.

  «Я дуже сподіваюся, що наступного року ми зможемо вітати в Україні як компанію Ryanair, так і компанії EasyJet, Eurowings. Тому що це не лише дешеві польоти для українців, але й залучення туристів в країну», - розповів міністр інфраструктури.

  Він назвав вигаданими втрати для аеропорту «Бориспіль» від приходу авіакомпанії Ryanair.

  «Коли говорять про потенційні, а насправді гіперболізовані і вигадані втрати для аеропорту «Бориспіль», то забувають, що кожен турист привозить в бюджет країни 300-1000 доларів», - зазначив Омелян.

  Уже відомо, що у 2018 році німецький лоукостер Eurowings планує почати виконувати польоти з міжнародного аеропорту «Бориспіль» до Німеччини.

  Напередодні Омелян прокоментував нові переговори між Ryanair та «Борисполем».

  5 липня аеропорт «Бориспіль» підписав договір з європейською авіакомпанією-лоукостером Ryanair.

  10 липня стало відомо, що лоукостер Ryanair розірвав угоду з Україною.

  Керівник львівського аеропорту заявила, що Ryanair може ще повернутися на український ринок.

  11 липня Кабміном було прийнято рішення поновити переговори з Ryanair.

  12 липня міністр інфраструктури України Володимир Омелян подав до уряду подання про звільнення генерального директора аеропорту «Бориспіль» Павла Рябікіна.

  У прес-службі Ryanair заявили, що авіакомпанія поки не планує повертатися до відновлення переговорів по Україні. 

  Але 13 липня генеральний директор Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін заявив про відновлення переговорів з авіакомпанією Ryanair. 

  Авіакомпанія МАУ заявляла, що «не має й не може мати жодного відношення до переговорного процесу аеропорту «Бориспіль» та авіакомпанії Ryanair».

  Як очікувалося, Ryanair мав літати з Києва у Лондон, Манчестер, Стокгольм і Ейндговен.

  А рейси зі Львова мали бути до Ейндговена, Лондона, Берліна, Вроцлава, Меммінгена, Кракова та Будапешта.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ