У Гондурасі трьох людей визнали винними в замаху на президента

  За спробу вбивства президента Гондурасу обвинуваченим загрожує покарання до шести років позбавлення волі
  Суд визнав двох жителів Гондурасу і мексиканця винними в змові з метою вбивства президента країни Хуана Орландо Ернандеса. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на представника суду і співробітників служби безпеки. Повідомляється, що вони планували скоїти вбивство лідера Гондурасу, коли він повинен був приземлитися на вертольоті в
  • 20 Березня, 04:47
  • Розсилка

  За спробу вбивства президента Гондурасу обвинуваченим загрожує покарання до шести років позбавлення волі

  Суд визнав двох жителів Гондурасу і мексиканця винними в змові з метою вбивства президента країни Хуана Орландо Ернандеса. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на представника суду і співробітників служби безпеки.

  Повідомляється, що вони планували скоїти вбивство лідера Гондурасу, коли він повинен був приземлитися на вертольоті в своєму рідному місті Грасіас.

  «Вони планували напасти на президента в результаті війни (по відношенню до наркобізнесу), яку він почав з тих пір, як вступив на посаду в 2014 році», - сказав анонімний співробітник служби безпеки.

  Також чоловіків визнали винними в злочинній змові.

  Ще трьох людей, в тому числі мексиканця, визнали невинним.

  Згідно з кримінальним кодексом Гондурасу, за спробу вбивства президента обвинуваченим загрожує покарання до шести років позбавлення волі, а за звинувачення в злочинній змові - до десяти років ув'язнення.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ