У Греції заявили, що РФ втручається у її внутрішні справи

У Греції заявили, що РФ втручається у її внутрішні справи

Афіни дорікнули Москві тим, що та роками визнавала Колишню Югославську республіку Македонія як «Республіку Македонія», знаючи про чутливість грецького народу до цієї назви

Міністерство закордонних справ Греції назвало коментар російського МЗС щодо рішення парламенту Македонії про перейменування країни втручанням у справи Греції.

Про це йдеться у заяві відомства.

Раніше МЗС Росії опублікувало коментар, в якому засудило перейменування Македонії і закликало розглянути це питання в Радбезі ООН.

У грецькому відомстві заявили, що коментар Москви не сумісний з рівнем дружніх відносин двох країн.

«Звернення до політичного розвитку внутрішніх подій в дружніх країнах з боку російського МЗС не відповідає рівню, який характеризує відносини між Грецією і Росією, і давнім зв'язкам дружби між нашими народами», - йдеться в заяві.

У відомстві наголосили, що коментар МЗС Росії ігнорує грецькі демократичні інститути і є втручанням у внутрішні справи країни.

Також Афіни дорікнули Москві тим, що та роками визнавала Колишню Югославську республіку Македонія як «Республіку Македонія», знаючи про чутливість грецького народу до цієї назви.

«Ми очікуємо, що МЗС Росії в подальшому утримуватиметься від таких заяв, які є втручанням у внутрішні справи Греції» - йдеться у заяві МЗС Греції.

Нагадаємо, в п'ятницю, 11 січня, парламент Македонії схвалив внесення поправок до конституції, якими передбачено зміну назви країни з Республіки Македонія на Республіку Північна Македонія.

В ЄС привітали схвалення парламентом Македонії зміни назви країни.

Раніше повідомлялося, що Європейський союз і НАТО привітали рішення парламенту Македонії, який схвалив початок процедури перейменування країни в Республіку Північна Македонія.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: