У Києві стався напад на голову Вищої ради правосуддя

  Більше 10 вдягнених в балаклави осіб здійснили напад на Бенедисюка та його дружину біля їх приватного помешкання
  У Вищій раді правосуддя повідомляють про напад на голову Ігоря Бенедисюка, зазначаючи, що задля самозахисту він стріляв у повітря. «17 березня пізно ввечері більше 10 вдягнених в балаклави осіб здійснили напад на голову Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка та його дружину біля їх приватного помешкання. Ігор Бенедисюк викликав поліцію.
  • 18 Березня, 02:58
  • Розсилка
  Голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк
  Голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк

  Більше 10 вдягнених в балаклави осіб здійснили напад на Бенедисюка та його дружину біля їх приватного помешкання

  У Вищій раді правосуддя повідомляють про напад на голову Ігоря Бенедисюка, зазначаючи, що задля самозахисту він стріляв у повітря.

  «17 березня пізно ввечері більше 10 вдягнених в балаклави осіб здійснили напад на голову Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка та його дружину біля їх приватного помешкання. Ігор Бенедисюк викликав поліцію. Водночас з метою самозахисту був вимушений зробити попереджувальний постріл у повітря з особистої зброї. На місце події прибула оперативна група поліції, частина нападників затримані. Голова Вищої ради правосуддя звернувся до Національної поліції України із відповідною заявою», – зазначають у Вищій раді правосуддя у Facebook.

  Натомість один з учасників конфлікту Євген Карась повідомляє, що Бенедисюк намагався наїхати автомобілем на активістів молодіжного руху «Традиція і порядок», які звинувачують його у корупції.

  «Суддя Бенедисюк на Осокорках намагався задавити машиною, а пізніше відкрив вогонь з пістолета по активістах молодіжного руху «Традиція і порядок». Активісти прийшли до судді поспілкуватися і розклеїти листівки, що Бенедисюк претендує на високу посаду на держслужбі, займаючись корупцією. Про це активісти сьогодні подали заяву в НАБУ перед візитом до чиновника», – зазначив Карась у Facebook.

  За його словами, поліція, яка прибула на місце, затримала активістів і доправила до Дарницького управління внутрішніх справ.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ