Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У МВФ озвучили п’ять умов для надання Україні наступного траншу

  • Розсилка
  У МВФ озвучили п’ять умов для надання Україні наступного траншу

  Попри певний прогрес в Україні, МВФ усе ще очікує виконання деяких дій з боку української влади

  Четвертий перегляд в рамках програми Міжнародного валютного фонду щодо України, за результатами якого прийматиметься рішення щодо наступного траншу, продовжує зосереджуватися на реалізації п'ятьох основних заходів.

  Про це розповіли в Офісі речника МВФ у Вашингтоні у відповідь на журналістський запит Укрінформу.

  «Розгляд Радою директорів четвертого перегляду буде можливим, коли буде реалізована політика, необхідна для цього перегляду. Як ми вже наголошували, основна увага четвертого перегляду зосереджується на реалізації кількох основних заходів, включаючи пенсійну реформу, формування антикорупційного суду, політику в галузі енергетики, бюджет на 2018 рік та переглянутий закон про приватизацію», - зазначили у Фонді.  При цьому підкреслюється, що попри певний прогрес в Україні, МВФ усе ще очікує виконання деяких дій з боку української влади.

  У цьому зв'язку наводяться слова першого заступника директора-розпорядника МВФ Девіда Ліптона, що «Україна має скористатися сприятливим зовнішнім середовищем для просування реформ та переходу від стабілізації до зростання».

  У Фонді також уточнили, що по датах відправки оціночної місії до України рішення поки не прийняте.

  Раніше в.о. голови Нацбанку України Яків Смолій зазначив, що українська сторона очікує приїзд місії МВФ  під кінець січня, перегляд програми в лютому-березні. У НБУ розраховують, що Україна в 2018 році отримає два транші від МВФ на загальну суму $3,5 млрд.

  Водночас, за словами Смолія, наразі посилились ризики відтермінування наступного кредитного траншу за програмою співпраці з МВФ. 

  Раніше МВФ назвав основні вимоги для надання чергового траншу Україні: стійка пенсійна реформа, законодавство про приватизацію і раніше узгоджене внутрішнє коригування цін на газ.

  Читайте також: Жорж Массуд: Становище України покращилось, адже два роки тому така гра з МВФ була неможлива

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ