У МЗС Франції назвали мету зустрічі лідерів «нормандської четвірки»

  На зустріч з лідерами України, Німеччини та Франції у Берліні також збирається Путін
  Метою зустрічі лідерів «нормандської четвірки» в Берліні в середу ввечері буде спроба домогтися від України просування зі «статусом Донбасу» і законом про вибори на його окупованій частині. Про це заявив міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро,  повідомляє РБК-Україна. Крім того, він додав, що учасники зустрічі
  • 18 Жовтня, 2016, 23:16
  • Розсилка

  На зустріч з лідерами України, Німеччини та Франції у Берліні також збирається Путін

  Метою зустрічі лідерів «нормандської четвірки» в Берліні в середу ввечері буде спроба домогтися від України просування зі «статусом Донбасу» і законом про вибори на його окупованій частині.

  Про це заявив міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро,  повідомляє РБК-Україна.

  Крім того, він додав, що учасники зустрічі «норманської четвірки» будуть вимагати від України «детальних зобов’язань щодо «статусу Донбасу» і календаря» проведення там виборів.

  Також Еро додав, що від України та Росії будуть домагатися поступу в розведенні військ. Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляв, що зустріч лідерів «нормандської четвірки» має стати тестом. 

  Нагадаємо, президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову у тристоронньому форматі за участю президента Франції Франсуа Олланда та канцлера ФРН Ангели Меркель, під час якої сторони домовилися провести зустріч глав держав у «нормандському форматі» 19 жовтня у Берліні для спонукання Росії виконати безпекову частину Мінських угод.

  У Кремлі згодом підтвердили, що на зустріч з лідерами України, Німеччини та Франції у Берліні також збирається Путін.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ