У рейтингу щасливих країн Україна пасе задніх

  Сьогодні Всесвітній день щастя
  Сьогодні, 20 березня, відзначається Всесвітній день щастя, проголошений Організацією Об'єднаних Націй. Його заснували в червні 2012 року і вперше відзначили в 2013 році. [READ_MORE] В ООН вважають, що запорукою глобального щастя є стійке економічне зростання в країнах з подальшим зниженням рівня бідності. Рішення про заснування Міжнародного
  • 20 Березня, 10:40
  • Розсилка
  Щасливі люди
  Щасливі люди

  Сьогодні Всесвітній день щастя

  Сьогодні, 20 березня, відзначається Всесвітній день щастя, проголошений Організацією Об'єднаних Націй. Його заснували в червні 2012 року і вперше відзначили в 2013 році.  В ООН вважають, що запорукою глобального щастя є стійке економічне зростання в країнах з подальшим зниженням рівня бідності.

  Рішення про заснування Міжнародного дня щастя в ООН прийняли за ініціативою Бутану. В цій країні вважають, що її жителі є найщасливішими людьми у світі – чемпіонами за «коефіцієнтом валового національного щастя». Його ввів король Бутану.

  А у світі з 2006 року визначають міжнародний (глобальний) індекс щастя.

  Найщасливішими країнами, згідно зі свіжим глобальним індексом щастя, є Норвегія, Данія, Ісландія та Швейцарія. Україна перебуває лише на 132-му місці, між Ганою та Угандою.

  У рейтингу всього 155 країн.

  Джерело: zn,ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ