У СБУ побачили в діях Онищенка ознаки державної зради

  Служба безпеки України поки що не висунула підозру народному депутату Олександру Онищенку щодо державної зради
  У діях народного депутата Олесандра Онищенка вбачають ознаки державної зради. Про це повідомив керівник Головного слідчого управління Григорій Остафійчук. «У межах розслідування кримінального провадження щодо фінансування сепаратизму (це стаття 110 зі значком 2) нами було отримано фактичні дані, які свідчать про наявність у діяннях
  • 1 Грудня, 2016, 11:47
  • Розсилка

  Служба безпеки України поки що не висунула підозру народному депутату Олександру Онищенку щодо державної зради

  У діях народного депутата Олесандра Онищенка вбачають ознаки державної зради. Про це повідомив керівник Головного слідчого управління Григорій Остафійчук.

  «У межах розслідування кримінального провадження щодо фінансування сепаратизму (це стаття 110 зі значком 2) нами було отримано фактичні дані, які свідчать про наявність у діяннях Олександра Онищенка ознак кримінального правопорушення, передбаченого статтею 111 ККУ – це державна зрада», – сказав Остафійчук.

  Він зазначив, що орган досудового слідства, усвідомлюючи необхідність збереження адвокатської таємниці СБУ, оприлюднює фрагменти листувань адвоката Андрія Циганкова з громадянином Д., котрий є фігурантом кримінального провадження, яке розслідує НАБУ.

  Також повідомляється, що Служба безпеки України поки що не висунула підозру народному депутатові Олександру Онищенку щодо державної зради.

  Раніше повідомлялося, що у Онищенка знайшли паспорт Греції.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ