Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У соцмережі «Однокласники» зафукали нову «Казахстанську стрічку Перемоги»

  • Розсилка
  <p>&laquo;Казахстанська стрічка Перемоги&raquo;</p> - У соцмережі «Однокласники» зафукали нову «Казахстанську стрічку Перемоги»

  «Казахстанська стрічка Перемоги»

  Георгіївська стрічка у Казахстані вважається символом царської колонізації

  У соцмережі «Однокласники» розгорілися бурхливі суперечки навколо поста про те, що в Казахстані георгіївські стрічки замінили на стрічки кольорів національного прапору.

  Пост розмістив челябінський журналіст Віктор Загвоздін, який народився у Казахстані.

  «У сусідньому Казахстані, на моїй малій батьківщині, чиновники намагаються прибрати з пам'яті людей традиційну георгіївську стрічку, замінивши її на національний атрибут. Але ж в Україні все починалося саме з георгіївської стрічки. І так у всіх містах Казахстану», - написав Загвоздін.

  Журналіст додав кілька фото і скрін листа Павлодарського управління освіти, в якому підлеглим рекомендується замість георгіївської стрічки використовувати «Казахстанську стрічку Перемоги», прикрашену національним візерунком.

  Пост викликав просто шквал гнівних коментарів з боку казахстанських користувачів соцмережі «Однокласники».

  За словами Загвоздіна, цей пост він розмістив відразу в трьох соціальних мережах: Facebook, «ВКонтакте» і «Однокласники».

  «Але бурхлива реакція була тільки в останній. За кілька годин прийшло близько 1000 коментарів, 300 репостів. Такої реакції я ніяк не очікував. Хоча тренд на заміну георгіївської стрічки в Казахстані явний, навіть місцевим журналістам при висвітленні святкових заходів рекомендують не фокусуватися на людях з георгіївськими стрічками», - розказав Загвоздін.

  Як повідомляє казахстанське агентство «Inform-Бюро», суперечки навколо георгіївської стрічки в республіці тривають кілька років поспіль напередодні 9 травня.

  Зазначається, що георгіївська стрічка у Казахстані вважається символом царської колонізації, а не символом Дня Перемоги.

  Нова патріотична стрічка Перемоги виконана у кольоровій гамі державного прапора Казахстану.

  Нагадаємо, тепер у Казахстані міністри не мають права говорити російською мовою на засіданнях Кабміну.

  Джерело: Znak

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ