Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У світі бум мільярдерів

  • Розсилка
  У світі бум мільярдерів

  Новий мільярдер з'являвся в середньому кожні два дні

  Капітал, зароблений по всьому світу в 2017 році, пішов у руки найбільш багатих людей. Як випливає з дослідження міжнародного об'єднання організацій по боротьбі з бідністю Oxfam, 82% «нових» зароблених коштів у світі пішли у минулому році на рахунки найзаможніших людей, що складають близько 1% населення. Доповідь було оприлюднено у понеділок, 22 січня.

  3,7 мільярда людей, що становлять найбільш бідну частину світового населення, взагалі нічого не отримали від глобального прибутку. При цьому з 2016 по 2017 роки кількість мільярдерів безпрецедентно зросла.

  За даними Oxfam, новий мільярдер з'являвся в середньому кожні два дні. Всього в світі налічується 2043 людини, що вважаються мільярдерами. «Бум мільярдерів говорить не про квітучу економіку, а про крах економічного порядку», - заявила директор Oxfam Вінні Бьяньіма.

  Керівник кампанії Oxfam в Німеччині Йорг Калінскі (Jörg Kalinski) розкритикував поточний стан справ. «Багата меншість у масовому порядку впливає на політичні рішення і у безвідповідальній манері скорочує витрати - особливо зарплати і податки - щоб збільшувати доходи акціонерів», - сказав Калінскі.

  Oxfam зажадала припинити практику податкових ухилень для концернів і найбагатших людей, введення більш справедливих доходів для чоловіків і жінок, а також закликала займатися інвестиціями в освіту і здоров'я «для всіх».

  Джерело: DW

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ