У Тягнибока вирішили попіаритись на темі «прийому біженців із Сирії»

  «Свобода» пікетуватиме Мін'юст через заяву Пєтухова про можливість прийняття в Україні сирійських іммігрантів
  ВО «Свобода» збирається завтра, 30 листопада, пікетувати Міністерство юстиції. Причиною для акції стала заява заступника міністра юстиції з питань европейської інтеграції Сергія Пєтухова щодо можливості України взяти на себе квоту однієї з країн ЄС на розселення сирійських іммігрантів задля запровадження безвізового режиму. У ВО
  • 29 Листопада, 2016, 16:54
  • Розсилка
  Глава ВО «Свобода» Олег Тягнибок
  Глава ВО «Свобода» Олег Тягнибок

  «Свобода» пікетуватиме Мін'юст через заяву Пєтухова про можливість прийняття в Україні сирійських іммігрантів

  ВО «Свобода» збирається завтра, 30 листопада, пікетувати Міністерство юстиції. Причиною для акції стала заява заступника міністра юстиції з питань европейської інтеграції Сергія Пєтухова щодо можливості України взяти на себе квоту однієї з країн ЄС на розселення сирійських іммігрантів задля запровадження безвізового режиму.

  У ВО вважають, що переселення іммігрантів із Сирії може погіршити соціальну ситуацію в державі. «У той час, коли уряд затягує зашморг на шиї українців, встановлюючи непомірні й необґрунтовані комунальні тарифи, та повністю нівелює питання реформ, громадяни... не готові поділити такий тягар з іммігрантами з інших країн», – повідомили у прес-службі «Свободи».

  Як повідомлялось, Пєтухов виступає за передачу Україні квоти однієї з країн Євросоюзу на розселення сирійських мігрантів. На думку Пєтухова, це не єдиний приклад того, де ми (Україна. – Ред.) можемо «бути корисними і навіть потрібними ЄС». «Наприклад, я вже бачу потребу ЄС у тісній співпраці з Україною в розслідуванні міжнародних та транскордонних злочинів», – сказав він.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ