У Яценюка підтримують пакет реформ Бальцеровича та Міклоша

  Фракція «Народного фронту» буде підтримувати ініціативи, які йтимуть у продовження реформ
  Фракція політичної партії «Народний фронт» підтримує пакет основних реформ, представлений Стратегічною групою радників з підтримки реформ в Україні.Про це заявив під час засідання парламенту у вівторок, 18 жовтня, керівник фракції Максим Бурбак.Напрацьований план був представлений на засіданні фракції у понеділок співголовами
  • 18 Жовтня, 2016, 12:03
  • Розсилка
  <p>План реформ був представлений співголовами Стратегічної групи радників Лешеком Бальцеровичем та Іваном Міклошем </p>

  План реформ був представлений співголовами Стратегічної групи радників Лешеком Бальцеровичем та Іваном Міклошем

  Фракція «Народного фронту» буде підтримувати ініціативи, які йтимуть у продовження реформ

  Фракція політичної партії «Народний фронт» підтримує пакет основних реформ, представлений Стратегічною групою радників з підтримки реформ в Україні.
  Про це заявив під час засідання парламенту у вівторок, 18 жовтня, керівник фракції Максим Бурбак.
  Напрацьований план був представлений на засіданні фракції у понеділок співголовами Стратегічної групи радників Лешеком Бальцеровичем та Іваном Міклошем.
  Як підкреслив Максим Бурбак, реформатори «визнали, що два роки тому, коли була введена заборона експорту України до Росії, - це був великий удар, який викликав рецесію»: «В цих важких обставинах була загроза краху і бюджету, і банківської системи. І завдяки політиці Уряду Арсенія Яценюка цей крах не стався».
  «У цьому році починається повільне економічне зростання, яке може бути і повинно бути укріплене реформами, які не є болючими для суспільства. Ці реформи є болючими для груп інтересів, які захищають свої привілеї через депутатів, які сидять в цьому залі», - наголосив він.
  «Але шляху назад немає. Реформи зупинити неможливо. Фракція «Народного фронту» буде підтримувати ініціативи, які йтимуть у продовження реформ уряду Яценюка, який взяв на себе тягар найскладніших і відповідальних рішень», - підкреслив Максим Бурбак.
  Нагадаємо, план із прискорення реформ в Україні складається з найважливіших кроків, які необхідно здійснити для посилення фіскальної та фінансової стабільності України, зменшення корупції, пришвидшення розвитку середнього бізнесу, поліпшення структури і діяльності державного апарату. До пакету реформ входять пропозиції, що стосуються структури і процедур державного апарату: децентралізація, електронне адміністрування, реформа прокуратури та судової системи, антикорупція. Особливу увагу приділено, зокрема, публічним фінансам і структурним реформам, необхідним для зміцнення економічного зростання, зокрема приватизації, дерегуляції, демонополізації, реформі енергетичного сектору.  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ