Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Учасники ЗНО-2018 українську мову здали гірше, ніж англійську

  • Розсилка
  Учасники ЗНО-2018 українську мову здали гірше, ніж англійську

  Українську мову не склали 14% осіб, а англійську - 13%

  Тестування з біології успішно склали 92% учасників ЗНО-2018, а з математики – всього лиш 81%. При цьому успішні результати з української мови показали 86% осіб.

  Про це повідомляється на сайті Українського центру оцінювання освіти (УЦОЯО).

  «Від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного з названих нижче предметів, поріг «склав/не склав» подолали: з української мови і літератури 86% осіб; з математики 81%; з біології 92%; з англійської мови 87%; з німецької 82%; з французької 86%; з іспанської 88%», - говориться у повідомленні.

  Зазначається, що 14 червня відбулося перше засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав». Було визначено пороговий бал «склав/не склав» для тестів з української мови і літератури, математики, біології, а також англійської, німецької, французької та іспанської мов.

  «Члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал з української мови і літератури, що відповідає 23 тестовим балам, з математики –10 тестових балів, з біології – 22, з англійської, німецької, французької, іспанської мов – 19», - заявили в УЦОЯО.

  Результати зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів буде розміщено на інформаційних сторінках 15 червня.

  Нагадаємо, у 2018 році кампанія зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти триватиме до 14 липня. Останнє тестування - з хімії - відбулося 13 червня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ