Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна заборонила ввозити ще дві російські книги

  • Розсилка
  Книга&nbsp;<em>Московський Кремль</em>&nbsp;Олени Качур - під забороною в Україні&nbsp; - Україна заборонила ввозити ще дві російські книги
  Книга Московський Кремль Олени Качур - під забороною в Україні 

  У книгах присутні ознаки пропаганди країни-агресора, фальсифікації історії Київської Русі та невизнання Української держави

  Держкомтелерадіо відмовило у ввезенні книг Московський Кремль Олени Качур та Симфонія темряви Чингіза Абдуллаєва за пропаганду держави-агресора. Про це в п'ятницю, 18 травня, повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

  Наказ про відмову видано на підставі негативного висновку експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції.

  «Експерти визнали, що в книзі Олени Качур, розрахованої на дитячу читацьку аудиторію, присутні ознаки пропаганди держави-агресора і звичної вже для російських пропагандистів практики фальсифікації історії Київської Русі, невизнання Української держави», - йдеться в повідомленні.

  На думку експертної ради Держкомтелерадіо, в романі Чингіза Абдуллаєва під виглядом світоглядних дискусій головних героїв пропагується антиукраїнська політика держави-агресора, спрямована на ліквідацію незалежності України, виправдовується агресія Кремля проти національно-визвольних рухів у країнах Східної Європи і, зокрема, України.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ