Українська письменниця здобула престижну німецьку премію
![Українська письменниця здобула престижну німецьку премію](/img/article/5110/29_main-v1531044365.jpg)
Таня Малярчук здобула премію Інгеборг Бахманн
Українська письменниця Таня Малярчук отримала премію Інгеборг Бахманн, що вручається за твори німецькою мовою. Про це повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба.
«Українка Таня Малярчук здобула премію Інгеборг Бахманн - одну з головних відзнак німецькомовної літератури. Вітаємо і пишаємось!», - написав він у Facebook.
Як повідомляється на сайті премії, призовий фонд нагороди склав 25 тис. євро. Переможця визначали шляхом читання творів німецькою мовою протягом трьох днів у австрійському місті Клагенфурт-ам-Вертерзеє. Малярчук прочитала свій перший німецькомовний твір «Жаба в морі».
Коментарі — 0