рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В уряді спрогнозували терміни прийняття Держбюджету-2019

  • Розсилка
  В уряді спрогнозували терміни прийняття Держбюджету-2019

  Уряд отримав попереднє схвалення проекту держбюджету Верховною Радою

  Міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко вважає, що є високі шанси ухвалити Державний бюджет-2019 вже 22 листопада.

  Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

  Представник уряду наголосив, що уряд отримав попереднє схвалення проекту Держбюджету Верховною Радою.

  «Отримали висновки й пропозиції від народних депутатів. Найближчим часом він буде внесений в парламент до другого читання. 22 листопада ми маємо всі шанси на те, щоб державний бюджет на наступний рік був ухвалений й ми нормально, планово вступили в новий рік без жодних проблем з фінансуванням», - сказав Саєнко.

  Він запевнив, що державний бюджет, який запропонований сьогодні урядом, зберігає всі позитивні програми які були, й по більшості програм суми фінансування збільшуються.

  Раніше прем’єр-міністр заявляв, що бюджет до 1 грудня забезпечить подальшу співпрацю з фінансовими партнерами.

  Нагадаємо, Верховна Рада 18 жовтня ухвалила у першому читанні законопроект про Державний бюджет на 2019 рік.

  Згідно з документом, прогноз доходів зведеного бюджету на 2019 рік визначений з урахуванням поточного виконання бюджету, змін до податкового та бюджетного законодавства, і становить 1 292,7 млрд грн. Фінансування загального фонду державного бюджету у 2019 році планується за рахунок державних внутрішніх та зовнішніх запозичень.

  Обсяг платежів з обслуговування державного боргу на 2019 рік прогнозується в обсязі 145 205,3 млн грн, що на 15 005,0 млн грн більше плану на 2018 рік. Згідно із законопроектом, установлюється прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2019 року - 1 853 гривні, з 1 липня - 1 936 гривень, з 1 грудня - 2 027 гривень.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ