Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Відомий громадський діяч з України взяв гей-шлюб у США

  • Розсилка
  <p>Богдан Глоба одружився у Нью-Йорку 30 січня, 2019 року&nbsp;</p> - Відомий громадський діяч з України взяв гей-шлюб у США

  Богдан Глоба одружився у Нью-Йорку 30 січня, 2019 року 

  Фото: Фейсбук Богдана Глоби

  Одружилися українці далеко від рідної землі, адже у себе на Батьківщині почувались вигнанцями

  У середу, 30 січня 2019 року, у Нью-Йорку взяв шлюб Богдан Глоба, громадський діяч родом з Полтавщини. Це людина, яка не приховувала свою орієнтацію. Про це пише видання Кolo.news.

  Його коханого звуть Василь, він із Вінниччини. Одружилися українці далеко від рідної землі, адже у себе на Батьківщині почувались вигнанцями, українське суспільство досі нетолерантне до геїв. 

  Видання пише, що 6 років Богдан Глоба боровся в Україні за право людей бути тими, ким вони є за природою, любити тих, кого хочуть, і не соромитись цього.   «Я відчуваю радість, бо я боровся 6 років за гей мерідж. І трохи сум, що таки це не можливо в Україні, і доводиться це робити в Нью-Йорку», – поділився Глоба.  

  Він також розповів журналістам, що у Нью-Йорку можна взяти шлюб як у мерії, так і в церкві. Пара розписувалась у мерії.

  «Отримуєш ліцензію і протягом 60 днів маєш розписатись, – розповів Богдан Глоба. – Можна це зробити й за один день».

  Богдан уже 2 роки живе в Америці, Василь прибув до США нещодавно. 

  Богдан Глоба - громадський діяч, ЛГБТ-активіст, лідер першої ЛГБТ-організації українців в США ProudUkraine, перший відкритий гей, який виступив з трибуни Верховної Ради України.
  2 роки тому Богдан залишив Україну і поїхав у США, країну, де люди різної орієнтації можуть бути щасливими і брати шлюб із тими, кого кохають, не бояться приховувати своїх почуттів і можуть створювати родини. В Україні ставлення до геїв та лесбійок нетолерантне, за гомосексуальність можуть побити і навіть позбавити життя.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ