Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Власники ID-карток зможуть змінювати прописку через інтернет

  • Розсилка
  Власники ID-карток зможуть змінювати прописку через інтернет

  Зміни будуть стосуватися лише власників ID-карток, адже персональні дані власників традиційних паспортів досі зберігаються переважно у паперовій формі

  Міністерство юстиції України спільно з Міністерством внутрішніх справ готують законопроект, ухвалення якого дозволить змінювати місце прописки за допомогою інтернету.  Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко у інтерв’ю«Слово і діло».

  Як зазначається, відповідні зміни будуть стосуватися лише власників ID-карток, адже персональні дані власників традиційних паспортів досі зберігаються переважно у паперовій формі.

  «Єдиний момент технічний, який об’єктивно не дає швидко запустити цей сервіс у всій країні, скажу відверто, в нас немає в країні єдиної бази даних або єдиного реєстру місця проживання громадян», — зазначив Петренко

  За словами міністра, дані власників ID-карток заносились до електронних реєстрів, тому саме вони матимуть можливість змінювати місце прописки через інтернет.

  «Ті хто, на жаль, мають паперовий паспорт, мають опцію: піти замінити паперовий паспорт на ID-картку і отримати додаткові сервіси, в тому числі, спрощений сервіс щодо зміни місця проживання. Або ж за старою процедурою подавати документи щодо зміни місця проживання, зберігши за собою паспорт старого зразка», — додав Петренко.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ