Вже понад 21 тис. українців скористалися безвізом

  З початку впровадження безвізових подорожей у перетині кордону відмовлено 26 громадянам України
  Від початку запровадження безвізу станом на ранок 19 червня кордон з європейськими країнами  перетнули понад півмільйона громадян України. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України. «Під час подорожі понад 100 тис. українців використовували біометричні паспорти, з яких 21,2 тис. наших співвітчизників скористалися
  • 19 Червня, 09:29
  • Розсилка
  Безвіз
  Безвіз

  З початку впровадження безвізових подорожей у перетині кордону відмовлено 26 громадянам України

  Від початку запровадження безвізу станом на ранок 19 червня кордон з європейськими країнами  перетнули понад півмільйона громадян України. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

  «Під час подорожі понад 100 тис. українців використовували біометричні паспорти, з яких 21,2 тис. наших співвітчизників скористалися саме перевагами безвізового режиму і перетинали кордон, маючи тільки біометричний паспорт», - інформують прикордонники.  Прямуючи в країни Європи в рамках безвізових подорожей, 6745 громадян, а це 32%, користалися авіаційним транспортом. Інші прямували залізницею чи перетинали кордон в автомобільних пунктах пропуску, більшість з яких на кордоні з Польщею (8725 громадян України) та Угорщиною (2840 громадян України).

  Протягом вихідних спостерігалося збільшення кількості громадян, які в рамках безвізу прямували в європейські країни, зазначають в ДПСУ.

  З початку впровадження безвізових подорожей у перетині кордону відмовлено 26 громадянам України.

  Нагадаємо, безвіз запрацював в ніч на 11 червня.

  Читайте також матеріал Без віз, та не без правил: Усе, що потрібно знати про безвіз

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ