Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Яценюк пояснив Волкеру, чому Росія має намір продовжувати агресію проти України

  • Розсилка
  Арсеній Яценюк провів зустріч з Куртом Волкером у Києві - Яценюк пояснив Волкеру, чому Росія має намір продовжувати агресію проти України
  Арсеній Яценюк провів зустріч з Куртом Волкером у Києві

  Першочергова мета Росії, наголосив лідер «Народного фронту» - пом’якшити санкційний режим

  Росія уникає міжнародних переговорів з відновлення територіальної цілісності України, оскільки має намір продовжувати агресію. На цьому етапі агресія полягатиме у прямому втручанні у вибори в Україні, масштабній інформаційній пропаганді і спробі здійснити політичний реванш в нашій державі завдяки своїй прямій агентурі.

  Про це заявив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у своєму дописі на Facebook по завершенні зустрічі зі Спеціальним представником Державного департаменту Сполучених Штатів з питань України, послом Куртом Волкером 14 вересня.

  Арсеній Яценюк підкреслив, що цінує принциповість і чіткість позиції Курта Волкера щодо цих питань: «Ми предметно обговорили стан міжнародного переговорного процесу з врегулювання, і актуальні проблеми безпеки, і ряд внутрішніх політичних питань в Україні».

  «Усіма силами Росія намагається зламати єдність і консолідованість демократичних союзників проти її агресії. Значну тривогу викликають спроби Кремля повернути свою делегацію до Парламентської асамблеї Ради Європи. Тиск відчувається й на інших фронтах», - написав він. 

  Першочергова мета Росії, наголосив лідер «Народного фронту» - пом’якшити санкційний режим.

  «Важливо не допустити навіть шансу для цього», - підкреслив Арсеній Яценюк.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ