Як Саакашвілі не пускають в Україну. Фото із заблокованого кордону

  Активісти та депутати постять фотографії з кордону
  Державна прикордонна служба закрила свою ділянку кордону у пункті «Шегині», після того як польську частину кордону перетнув екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі. На кордоні зібрались активісти на підтримку колишнього очільника Одеської ОДА. Активісти та депутати постять фотографії з кордону. [GALLERY_BLOCK] Раніше Саакашвілі
  • 10 Вересня, 19:34
  • Розсилка

  Активісти та депутати постять фотографії з кордону

  Державна прикордонна служба закрила свою ділянку кордону у пункті «Шегині», після того як польську частину кордону перетнув екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі. На кордоні зібрались активісти на підтримку колишнього очільника Одеської ОДА.

  Активісти та депутати постять фотографії з кордону.  Раніше Саакашвілі планував перетнути кордон з Україною у КПП «Краковець», згодом змінив плани та намагався прибути на Інтерсіті з Перемишля до Києва, однак рух його потяга заблокувала «Укрзалізниця».

  Після невдалої спроби приїхати до України потягом, Саакашвілі заявив, що повертається до «першого плану» та в'їзду через «Краковець», а згодом заявив, що їде у ПП «Шегині».

  Нагадаємо, потяг Інтерсіті, який мав вирушити з Перемишля до України о 14:07, не відправиться, поки екс-глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі не покине поїзд. Таку команду дало керівництво «Укрзалізниці». 

  Пасажирам потяга Інтерсіті пропонують дістатися України автобусом. 

  Як повідомлялося, Саакашвілі заявив, що вирішив прибути в Україну з Перемишля потягом Інтерсіті. При цьому у пункті пропуску «Краковець» зібралися близько тисячі нібито його прибічників.

  Раніше Саакашвілі заявив журналістам, що не має плану дій на випадок, якщо його не впустять в Україну.

  Як відомо, Саакашвілі позбавили українського громадянства. 

  У Генпрокуратурі України повідомили, що отримали копію запиту грузинських компетентних органів на видачу Міхеїла Саакашвілі Грузії.

  Саакашвілі припускає, що після його повернення в Україну його спробують викрасти й видати грузинській владі. 

  Саакашвілі планує жити на кордоні, якщо його не пустять в Україну.

  Саакашвілі вказав, що буде через суд намагатися повернути собі громадянство України і хотів би бути присутнім на судовому процесі.

  Читайте також статті: 

  Посол Ігор Долгов: Повірте, екстрадиція Саакашвілі під час візиту президента у Грузію не обговорювалась

  The NewYorker: Саакашвілі заплатив мільйон Трампу заради використання його імені?

  «МіхоМайдан». Як «розстрілюватимуть» Тимошенко і Садового


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ