ЗМІ: Білий дім хоче пом’якшити санкції проти РФ

  Адміністрація Трампа хоче ввести «лояльні поправки» у законопроект про санкції
  Білий дім планує попрацювати з республіканцями у Палаті представників над тим, щоб у законопроект про нові санкції проти Росії були внесені лояльні поправки. Про це повідомляє видання Politico з посиланням на джерело. Відзначається, що в Адміністрації Трампа стурбовані тим, що цей законопроект «зв'язує руки» США у роботі над
  • 17 Червня, 22:39
  • Розсилка
  Білий дім
  Білий дім

  Адміністрація Трампа хоче ввести «лояльні поправки» у законопроект про санкції

  Білий дім планує попрацювати з республіканцями у Палаті представників над тим, щоб у законопроект про нові санкції проти Росії були внесені лояльні поправки.

  Про це повідомляє видання Politico з посиланням на джерело.

  Відзначається, що в Адміністрації Трампа стурбовані тим, що цей законопроект «зв'язує руки» США у роботі над російсько-американськими відносинами.

  У той же час видання підкреслює, що Білий дім підтримує санкції проти РФ. За словами джерела, політичні наслідки будь-якого вето поки не обговорювалися.

  Також джерело підкреслює, що Білий дім впевнений у тому, що у нього є союзники у Палаті представників, які теж стурбовані перспективою порушення традиції і обмеженням контролю виконавчої влади над санкціями.

  Нагадаємо, Сенат США вже прийняв окрему поправку до закону про санкції щодо Росії, щоб дозволити співпрацю Національному космічному агентству США (NASA) по російським двигунам для ракет.

  Як відомо, 15 червня Сенат Конгресу США завершив процедуру схвалення законопроекту, який передбачає нові санкції проти Росії.

  Джерело: 112 Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ