рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Завершено капремонт Воронцовського провулка

  • Розсилка
  Завершено капремонт Воронцовського провулка

  В Одесі завершено капремонт Воронцовського провулка і відновлено рух автотранспорту

  З 15 липня по 1 грудня 2019 року комунальні служби міста здійснювали капітальний ремонт Воронцовського провулка.

  Під час робіт були повністю замінені всі інженерні мережі, що проходять під провулком: побутова та дощова каналізації, зовнішні мережі водопостачання та водовідведення, мережі газопроводу, енергопостачання, теплопостачання, зв'язку, зовнішнього освітлення, а також прокладено кабельну каналізацію.

  Проїжджу частину провулка вимостили гранітною бруківкою, тротуари - гранітною плиткою, на тротуарах також поклали тактильну плитку і обладнали пандуси для маломобільних груп населення.

  Під час проведення робіт з демонтажу старого покриття на тротуарах були виявлені прямокутні плити з темного пісковика. Імовірно, такі плити використовувалися в XIX столітті для мощення тротуарів у Воронцовському провулку. Для того, щоб продемонструвати одеситам і гостям нашого міста, який матеріал використовувався раніше для благоустрою міста, частина цих плит була покладена у вигляді демонстраційного майданчика біля будинку №6 у Воронцовському провулку.  Для обмеження паркування уздовж тротуарів встановлені 242 стовпчики.

  Рух автотранспорту у Воронцовському провулку, тимчасово закритий у зв'язку з проведенням капітального ремонту провулка, відновлено.

  Замовником робіт з капітального ремонту Воронцовського провулка виступало управління дорожнього господарства Одеської міської ради.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ