Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Нова поліцейська станція чекає одеситів для надання правової допомоги

  • Розсилка
  Нова поліцейська станція чекає одеситів для надання правової допомоги

  Додаткова поліцейська станція запрацювала у Київському районі міста на Люстдорфській дорозі, 52/2

  Відтепер у житловому комплексі «Альтаїр» місцеві жителі зможуть налагодити співпрацю зі своїм дільничним та у нагальних випадках, не гаючи часу, швидко звертатися до нього по допомогу.

  18 червня, відбулося урочисте відкриття станції, на якому були присутні заступник начальника ГУНП в Одеській області Сергій Махотін та управляюча ЖК «Альтаїр» Олена Московченко.

  Сергій Махотін зазначив, що поява додаткової поліцейської станції обумовлена збільшенням кількості новобудов та їхніх жителів, а також прагненням Нацполіції бути ближче до народу.

  «Сьогоднішня подія є важливим аспектом у формуванні політики безпеки в мікрорайонах великого міста. Адже поряд із правоохоронцями місцеві жителі почуватимуться більш захищеними. Разом з тим, їм буде зручніше звертатися до них по допомогу», - зазначив Сергій Махотін.
  На обладнаній сучасною технікою станції працюватиме один дільничний офіцер у співпраці із працівниками охоронних структур та патрульними. У подальшому планується збільшити кількість дільничних офіцерів до трьох. Обслуговуватимуть вони близько п’яти тисяч населення мікрорайону.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ