Овації для Гройсмана: прем'єр замість чіткого звіту виголосив полум'яну промову

  Кабміну Гройсмана виповнився рік
  Сьогодні, 14 квітня, виповнюється рік роботи Володимира Гройсмана. Та звітувати найближчим часом Кабмін у парламенті не буде. З наступного тижня у Раді передбачається тривала перерва: у сесійній залі депутати зберуться лише 16 травня. Очевидно, що Гройсман вирішив скористатися цією паузою і не захотів тримати іспит перед депутатами, хоча до
  • Станіслав Груздєв
  • 14 Квiтня, 22:13
  • Розсилка
  <span>Володимир Гройсман емоційно виступив в Раді</span>
  Володимир Гройсман емоційно виступив в Раді

  Кабміну Гройсмана виповнився рік

  Сьогодні, 14 квітня, виповнюється рік роботи Володимира Гройсмана. Та звітувати найближчим часом Кабмін у парламенті не буде. З наступного тижня у Раді передбачається тривала перерва: у сесійній залі депутати зберуться лише 16 травня. Очевидно, що Гройсман вирішив скористатися цією паузою і не захотів тримати іспит перед депутатами, хоча до парламенту у п’ятницю і завітав.

  Прем'єр разом із членами уряду були присутні у парламенті на годині запитань до уряду, де він нагадав депутатам, що рік тому, коли призначався новий Кабмін, він ставив одним з ключових завдань зупинити кризу та стабілізувати економіку країни.

  Полум'яна промова Гройсмана та його впевненість дає грунт думати, що він точно знає - відставка уряду ще не скоро.  Цього тижня прем’єр-міністр ще влаштував прес-конференцію, проте перед журналістами багато говорив не про результати своєї роботи, а про те, хто заважає йому показувати ефективність.

  Поки ж уряд на чолі із наймолодшим в історії прем’єром продовжує працювати, «Главком» підбив підсумки роботи Кабміну за рікіз провідними економістами та представниками різних парламентських фракцій.  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ