Що думають французи про Україну? (ІНФОГРАФІКА)

Що думають французи про Україну? (ІНФОГРАФІКА)

Війна, Росія, Київ, бідність, СРСР. Ці слова першими приходять на думку громадянам Франції, коли в них питають про Україну

Інститут світової політики продовжує публікувати результати соціологічного дослідження «Що європейці думають про Україну?», презентованого 24 червня. Окрім загальних даних «Главком» публікує детальні матеріали по кожній із шести країн, де проводилось опитування. Першими вашій увазі представляємо думку французів.

-- Як сприймають Україну французи?

Порівняно з іншими державами ЄС, де проводилося опитування, французи найчастіше асоціюють Україну з Росією (28%). Водночас вони частіше пов'язують країну з досить нейтральними асоціаціями - Києвом (11%) та Східною Європою (11% ).

Франція - найбільш скептична країна щодо вступу України в ЄС, на що вказує декілька факторів: французи найбільше виступають проти розширення Європейського Союзу узагалі (20%), серед них найменше тих, хто вважає Україну частиною Європи (21%). Чим старші респонденти, тим рідше вони обирали аргументи на користь приєднання України до Європейського Союзу.

Опитування було проведено компанією TNS на замовлення Інституту світової політики у рамках проекту «Нова європейська політика: Заповнюючи прогалину в інформації», який здійснюється за підтримки проекту «Об'єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact Inc.

Всього було опитано 5 594 особи (віком від 16 до 54 років) у 6 найбільших за кількістю населення країнах ЄС: Великобританії, Іспанії, Італії, Німеччині, Польщі та Франції (це більше половини мешканців ЄС — майже 360 млн. осіб із загальної кількості в понад 500 млн.). Опитування проводилось методом Інтернет онлайн-омнібусу з 29 травня по 4 червня 2015 року.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: