рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Банкопад був необхідним - фінансовий аналітик

  • Прес-конференція
  • Учасники: Єгор Перелигін
  • Розсилка
  Банкопад був необхідним - фінансовий аналітик

  Всі виведені з ринку банки порушували або законодавство, або стабільність системи, або навіть перебували під крилом криміналу. Таку думку висловив Єгор Перелигін, банкір, фінансовий аналітик під час прес-конференції в прес-центрі Главкома.

  «Очищення було абсолютне необхідним, — стверджує Перелигін. -  Адже гравці банківського сектора, що працювали у виведених сьогодні з ринку установах, добре розуміли причини для таких рішень. Можливо, щодо деяких з них були допущені якісь протиріччя».

  За його словами, не завжди можна було економічно обґрунтувати й пояснити, особливо пересічним вкладникам, причину, через яку банк оголошувався неплатоспроможним. «Але якщо копнути глибше,  підкреслює Перелигін, то всі виведені з ринку банки порушували або законодавство, або стабільність системи, або навіть перебували під крилом криміналу», - зауважує банкір.

  На думку фінансового аналітика, нинішню кризу породило, по-перше, те, що банки або їхні власники залучали гроші громадян на депозити, а потім за допомогою різних складних комплексних операцій виводили ресурс на свої компанії. «Для цього використовувалися так звані інсайдерські або фіктивні кредити, а далі відбувалося надування капіталу банків. Іншими словами, це була крадіжка фінансового ресурсу громадян», - резюмував аналітик.

  Пропонуємо переглянути запис прес-конференції «Банківський сектор: осіння стабільність чи депресія» 


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ